اعلانات سایت

کش و قوس و کار روی دستان حریف

تاریخ: ۲۰:۴۶:۲۴ ۱۳۹۷/۷/۱۷ سه شنبه
توسط: admin
امتیاز: ۰
تعداد بازدید: ۲۶۱
دیدگاه ها: ۰
برچسب ها: کشتی | فیلم کشتی |
کش و قوس و کار روی دست ها در کشتی

کش و قوس و کار روی دست‌ها در کشتی

در اجرای این حرکت و تکنیک یا به اصطلاح کش و قوس کردن حریف  نکاتی را باید مدنظر داشته باشید. اول این که این تکنیک ریسکی نداره و یا حداکثر ریسک کمی داره  و در صورتی که موفق به اجرای آن نشدید خطری برای شما ایجاد نمیکنه (فقط مراقب زیرگیری حریف در برگشت باشید)

تکنیک راحت و آسانی است که برای اجرا انرژی زیادی به اندازه زیرگیری نمیخواهد و در سالن میتوان این تکنیک را بدون خستگی زیادی بارها تمرین و مرور کرد. کلید اجرای این فن شامل درک میزان فشاری است که به حریف برای هل دادن او به عقب اعمال میکنید، تغییر مسیر و برگرداندن انفجاری مفصل ران است. وقتی که این موارد یکجا مدنظر و اعمال شوند جریف به راحتی امتیاز از دست میدهد.

وقتی که این تکنیک و تکنیک‌های دیگر مربوط به دست کار کردن را فراگرفتید تبدیل به یک کشتی گیر حرفه ای میشوید که با هر سبک کشتی مواجه شوید میتوانید مسابقه را به نفع خود تمام کنید.

سایت ورزشی کلاب اسپرت با آموزش هایی که در اختیار شما ورزش دوستان قرار میدهد امید وار است که بتواند سهم کوچکی در بیشترفت شما ایفا کند. 

مشاهده آموزش‌های بیشتر

 

 


در اجرای این حرکت و تکنیک یا به اصطلاح کش و قوس کردن حریف نکاتی را باید مدنظر داشته باشید. اول این که این تکنیک ریسکی نداره و یا حداکثر ریسک کمی داره
برای دانلود مطالب باید در سایت ثبت نام کنید یا وارد سایت شوید
like می پسندم
dislike به درد نمی خوره
مطالب مشابه
دیدگاه ها
  • اولین نفری باشید که نظری می دهید!
loading...

لطفا منتظر بمانید...