اعلانات سایت

دفاع در برابر دستان حریف

تاریخ: ۲۰:۴۴:۲۸ ۱۳۹۷/۷/۱۷ سه شنبه
توسط: admin
امتیاز: ۰
تعداد بازدید: ۲۶۱
دیدگاه ها: ۰
برچسب ها: کشتی | فیلم کشتی |
دفاع در برابر دست زیر بغل کرد نهای حریف

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که روبروی کشتیگیری قرار گرفته باشید که مدام دست زیر بقل شما میکند و با این حرکت میخواهد تعادل شما را بهم بزند و شما را به بیرون هل دهد یا زیرگیری کند. برای فرار از این حالت و تبدیل آن به یک موقعیت ما یک کلیپ برای شما آماده کرده ایم تا متوجه شوید که در این موقعیت چه فنی باید اجرا شود.

سبک بسیاری از کشتی گیران به این گونه است که دست زیر بغل حریف خود ببرند و حریف را به بیرون هل دهند. فنون و تکنینک‌های زیادی برای فرار از این موقعیت وجود دارد که یکی از این فنون و تکنیک‌ها را به شما آموزش میدهیم.

در این تکنیک، دفاعی که شما در برابر حریف انجام میدهید را تبدیل به یک حمله  و امتیاز میکند بدون اینکه انرژی زیادی از دست دهید و هیچ گونه ریسکی هم برای شما ندارد. کلید و به اصطلاح ریزکاری‌های این فن حرکت سر، اجرای به موقع و ایجاد فضا برای زیرگیر است.

توجه شود که در لحظه که میخواهید زیر گیری کنید دست حریف را تا جایی که امکان دارد به طرف پایین بکشید و تا لحظه ای که پای حریف را نگرفته اید دست حریف را نگه دارید. 

 

 


شاید برای شما هم پیش آمده باشد که روبروی کشتیگیری قرار گرفته باشید که مدام دست زیر بقل شما میکند و با این حرکت میخواهد تعادل
برای دانلود مطالب باید در سایت ثبت نام کنید یا وارد سایت شوید
like می پسندم
dislike به درد نمی خوره
مطالب مشابه
دیدگاه ها
  • اولین نفری باشید که نظری می دهید!
loading...

لطفا منتظر بمانید...